Uzmanımızı
Tanıyalım

Nada GÖKALP

Uzman Estetisyen

Uzman Estetisyen Nada GÖKALP, eğitim hayatı süresince sağlık bilimlerinde ve yöneticilik kariyerinde kendini kanıtlamıştır. Eğitim hayatının başları olan 1999 ve 2001 yılları arasında Bakü Tıp Üniversitesi’nden mezun olmuş, hemşirelik unvanını kazanmıştır. Aynı zamanda 2000 ve 2004 yılları arasında Tıp Üniversitesi’nde Patoloji bölümünde Laborant olarak çalışmıştır. Yine aynı yılların içerisinde 2001 yılından başlayarak 2006 yılına kadar Azerbaycan Tıp Üniversitesi’nde Tıbbi Profilaksi bölümünü bitirmiştir. Öğrenmenin yaşının olmayacağını savunarak Nada GÖKALP, mevcut iş hayatında 2020 yılından itibaren AÖF’de Sağlık Yönetimi bölümü okumaya hala devam etmektedir.


Nada GÖKALP, iş hayatı boyunca sağlık alanında birçok işte görev almıştır. Tıp Üniversitesi’nde yaptığı Laborantlık görevine bir yenisini ekleyerek 2004 ve 2008 yılları arasında Sağlam Aile Tıp Merkezinde Dr. Laborant görevini üstlenmiştir. Sağlam Aile Tıp Merkezi içerisinde laboratuvar, kadın hastalıkları, androloji bölümleri ve kan odası olmak üzere birçok bölüm bulunduran bir sağlık merkezidir. Buna ek olarak, tıbbi cihaz ve medikal kitlerle ilgilenen DNK Service MMC şirketinde 2008 ve 2010 yılları arasında Satış Müdürü olarak görev almıştır.

İçinde bulunduğumuz yıllarda kendi güzellik ve estetik merkezini kuran Nada GÖKALP, işletmesinin güzellik ve imaj koçluğunu yapmakta ve aynı zamanda işletme yönetimi ile yakından ilgilenmektedir. Kurduğu firma, Çağlayan Plaza’da olup bünyesinde bölgesel zayıflama, botoks ve dolgu işlemleri, medikal cilt bakımı, lazer epilasyon, dövme silme gibi birçok hizmet vermektedir.


 • Nada GÖKALP Güzellik ve Estetik salonunda 8 seans bölgesel zayıflama işlemi yaptırdım. Daha ilk seanstan itibaren 7cm incelme olduğu metre ile ölçerek fark etmiş oldum. Gerçekten çok kaliteli ve güler yüzlü bir işletme. Nada Hanım, çok cana yakın çok sevecen biri. Diğer firmalarla burayı karşılaştırınca iyi ki Nada Hanımı tanımışım yollarımız kesişmiş diyorum.
  Serap G.
  Garanti BBVA / Müşteri Temsilcisi
 • 6 Seans anlaştığımız Cilt Bakımı İşleminin daha ikinci seansında yüzümdeki sivilcelerin gittiğine ve kuruyan cildimin tekrardan canlandığını fark ettim. İşlerini gayet iyi yapıyorlar ve çok titiz çalışıyorlar.
  Pelin T.
  Avukat
 • Genç yaşlarımda yaptırdığım ve zamanla mutlu olmadığım dövmelerimi sildirmek için başvurdum. İlk seanstan cildime zarar vermeden çok dövmenin neredeyse hepsini silmeyi başardılar.
  Hande K.
  LCW / Şube Müdürü

Hemen iletişime geçin,
kampanyalardan yararlanın.